تایل سنگریزه ای

سقفی بسیار شیک و منحصربفرد

یکی از زیباترین انواع پوشش های به کار برده شده در سقف، تایل سنگریزه ای است که به آن تایل سنگدانه ای یا تایل دکرا هم گفته می شود. این نوع تایل سنگریزه ای دارای بافت های نامنظم برجسته ای می باشد که مات هستند و همین ویژگی ها باعث ظاهر فوق العاده زیبا، شیک و منحصربفرد این تایل ها شده است.

یکی از بهترین ویژگی های تایل های سنگدانه ای نسبت به سایر پوشش های سقف های شیبدار این است که به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی و همچنین تغییر رنگ نمی شوند.تایل سنگریزه ای از 8 لایه اصلی: لعاب شفاف محافظ آکریلیک، لایه سنگریزه ای، پوشش چسباننده اصلی، لایه محافظ سطح، آلیاژ آلومینیوم-روی، هسته فولادی، آلیاژ آلومینیوم-روی، لایه محافظ سطح.

ویژگی های سقف های شیبدار سنگریزه ای

  • دارای انعطاف پذیری بالا
  • مقاوم در برابر پوسیدگی خوردگی و فرسودگی
  • دارای تنوع بالای رنگی از نظر طرح و رنگ
  • پایداری بالا در برابر یخ زدگی و آتش سوزیی

سقف شیروانی سنگریزه ای در دو نوع طرح شینگل و طرح کلاسیک با طیف رنگی متنوع شامل رنگ های قرمز، قهوه ای، نارنجی، آبی، سبز و زغالی در بالاترین کیفیت و با ساختار بسیار زیبا و گارانتی مادام العمر تحت لیسانس کینگستون کانادا با مارک کینگستون تولید و عرضه می گردد.

 

انواع سقف سنگریزه ای

سنگریزه ای طرح کلاسیک

سنگریزه ای طرح شینگل

سقف سنگریزه ای تنها با برند کینگستون در ایران ارائه می شود. در تولید و ساخت این نوع پوشش سقف به طرح بندی و رنگ بندی آن چه در زمینه زیبایی و چه در زمینه منحصربفرد بودن جهت داشتن سقفی لوکس و خاص توجه ویژه ای شده است. این رنگبندی را می توانید در ادامه مطلب ببینید.

رنگبندی سقف طرح شینگل

قرمز

مشکی و آبی (سورمه ای)

قهوه ای

آبی

سبز

مشکی و قرمز (زرشکی)

رنگبندی سقف کلاسیک

مشکی و قرمز (زرشکی)

آبی

سبز

مشکی و آبی (سورمه ای)

قهوه ای

قرمز

شرکت مدرن بام به دلیل توجه داشتن ویژه به محصولات تولیدی خود و در جهت نصب عالی و بدون عیب و نقص محصولات بر روی سقف ساختمان، از بهترین و باکیفیت ترین لوازم جانبی مختص به هر نوع پوشش سقف استفاده می کند. در ادامه شما تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به سقف های سنگریزه ای با برند کینگستون را مشاهده می کنید.

لوازم جانبی سقف شینگل

دستگاه برش کینگستون

دستگاه خم زن کینگستون

بارج بورد کارو

بارج بورد کارو استاندارد

انجل ریج

تیزه سه پایه

سایت وال فلاشینگ

تیزه