سقف آندولین

سقفی تولید شده از الیاف طبیعی

ورق آندولین یک سیستم قوی پوششی سقف است که از ترکیب خالص الیاف طبیعی که در جریان تولید طی یک روش مخصوص بیتومن به ورق ها تزریق شده و از درون رنگ می پذیرند، تولید می شوند. به همین امر با محیط سازگاری خوبی دارند. آندولین راه حل بسیار خوبی برای داشتن سقفی سبک و مقاوم برای هر محیطی مثل باغ ویلا، باغ وحش، دهکده های ساحلی، ویلاها و ساختمان های صنعتی می باشد.

مواد تشکیل دهنده ی پوشش سقف آندولین همانگونه که گفته شد بیتومن (نوعی قیر) و سلولز هستند که در فشار و دمای بالا بارزین های مخصوص تولید می شوند. به طوریکه در سخت ترین شرایط جوی و محیطی رنگ آن ثابت باقی می ماند. این پوشش تولید کشور فرانسه است و دارای سابقه ای 70 ساله در اروپاست که با پیشرفت تکنولوژی دائما در حال به روز رسانی است. 

ویژگی های سقف آندولین

  • نصب سریع
  • ضد آب
  • وزن سبک
  • مقاوم در برابر باد
  • سازگار با محیط زیست

آندولین دارای مقاومت فیزیکی بسیار بالایی است و از جمله ورق های پوششی سقف های شیبدار است. سازگار با محیط زیست است و نیاز به رسیدگی زیادی ندارد. ورق ها در هنگام نصب همپوشانی بسیار زیادی با هم دارند در نتیجه نصب سقف آندولین به کمک ابزاری ساده بسیار راحت و سریع است . 

 

پوشش سقف آندولین با طراحی جذاب و زیبا با 3 رنگبندی گرم و طبیعی خاص، تولید می شود که می توانید در زیر رنگبندی آنها را مشاهده کنید.

رنگبندی سقف آندولین

آندولین قرمز

آندولین قهوه ای

آندولین سبز

شرکت مدرن بام به دلیل توجه داشتن ویژه به محصولات تولیدی خود و در جهت نصب عالی و بدون عیب و نقص محصولات بر روی سقف ساختمان، از بهترین و باکیفیت ترین لوازم جانبی مختص به هر نوع پوشش سقف استفاده می کند. در ادامه شما تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به سقف های آندولین را مشاهده می کنید.

لوازم جانبی سقف آندولین

دریچه نورگیر سقف

تیزه استاندارد

عایق رطوبتی

فلاشینگ رولی

چسب آندوباند

تخته چوبی

فلاشینگ کناری

آندو کلیر شفاف

میخ مونوبلاگ