سقف آندوویلا

سقفی با سازگاری بالا در انواع محیط

آندوویلا نوعی ورق جهت پوشش سقف های شیبدار است که از مواد اولیه ی طبیعی ساخته شده و با انواع شرایط آب و هوایی سازگار است. آندوویلا محصول اصلی گروه کارخانجات آندولین فرانسه است. آندوویلا مطابق استاندارد EN534 اروپاست. 

مواد تشکیل دهنده ی آن بیتومن (نوعی قیر) و الیاف سلولزی طبیعی هستند که تحت فشار و حرارت بالا با ترکیب رنگدانه های طبیعی و نوعی رزین با تکنولوژی منحصر به فرد و فناوری خاص به طور کاملا ضد آب و فوق العاده مقاوم تولید می شود. 

ویژگی های سقف آندوویلا

  • مقاومت فیزیکی بسیار بالا
  • انعطاف پذیری بالا
  • بسیار مقاوم در برابر رطوبت و ضد زنگ زدگی
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • عمر طولانی

از دیگر مزایای سقف آندوویلا می توان به سازگاری با محیط زیست اشاره کرد و چون ورق ها هنگام نصب همپوشانی بسیاری با هم دارند نیاز به بررسی و وارسی دائمی ندارند و در نتیجه این نوع پوشش سقف، بصرفه در هزینه هستند.

پوشش سقف آندوویلا با سه تنوع رنگ پر طرفدار و متناسب با هر سلیقه ای محصولاتی زیبا و با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد.

رنگبندی سقف آندوویلا

آندوویلا قهوه ای

آندوویلا سبز

آندوویلا قرمز

شرکت مدرن بام به دلیل توجه داشتن ویژه به محصولات تولیدی خود و در جهت نصب عالی و بدون عیب و نقص محصولات بر روی سقف ساختمان، از بهترین و باکیفیت ترین لوازم جانبی مختص به هر نوع پوشش سقف استفاده می کند. در ادامه شما تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به سقف های آندوویلا را مشاهده می کنید.

لوازم جانبی سقف آندوویلا

میخ های شینگل

چوب نرات روسی

درپوش ونت

فلاشینگ رولی

چسب آندوباند

عایق رطوبتی

تبدیل دریچه نورگیر

میخ مونوبلاگ

فلاشینگ دیواری

تخته چوبی

فلاشینگ کناری

تیزه انتهایی آندوویلا

تیزه آندوویلا کوچک