سقف آکروتایل

 طول عمر بالا و زیبایی منحصربفرد سقف شینگل

سقف پی وی سی یا آکروتایل یک نوع پوشش است که برای سقف، دیوارپوش و کفپوش می توان استفاده کرد، که به سقف کاذب هم شناخته شده است. این نوع سقف به منظور عایق بندی سقف، پوشش تجهیزات به کار رفته در سقف و در نهایت برای داشتن سقفی کوتاه تر مورد استفاده قرار می گیرد. سقف pvc در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شود.

سقف کاذب یا آکروتایل انواع مختلفی دارد مانند:

سقف کاذب چوبی، سقف کاذب آکوستیک، سقف کاذب آلومینیومی و غیره است که همه این نمونه ها را در مکان های مختلف می توان به کار برد؛ نمونه ی دیگری از این نوع سقف ها، سقف آکروتایل است که این نوع ورق برای سقف های شیبدار  بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار می گیرد و از جنس پی وی سی است.

پی وی سی در ویلا ها و خانه باغ ها، اقامتگاه های تفریحی، انواع سقف ها و شیروانی ها کاربرد دارد. در نتیجه استفاده از سقف شیروانی آکروتایل گزینه مناسبی برای سازه هایی مثل باغ های بزرگ و شکیل مخصوصا در مناطق گرم و مرطوب می باشد.

ویژگی های سقف های آکروتایل

  • عایق مناسب صوتی
  • عایق مناسب حرارتی
  • مقاوم در برابر ضربه های شدید
  • سبک بودن آکروتایل
  • ماندگاری رنگ و عدم تغییر رنگ

یکی از خصوصیات مهم و بسیار جالب این نوع پوشش ، قابل بازیافت بودن آن است که در هنگام تولید و ساخت این سقف به این نکته توجه شده است که علاوه بر زیبایی و سبکی آکروتایل، برای محیط زیست نیز خطرساز نباشد.

 

انواع سقف آکروتایل

آکروتایل طرح ذوزنقه

آکروتایل طرح سفال

یکی از بارزترین خصوصیات سقف های شینگل که آن را از سایر سقف ها متمایز می کند و باعث می شود که به عنوان یک سقف شیک و لوکس از آن صحبت شود، داشتن تنوع رنگی در همه طرح های شینگل می باشد. در رنگبندی های سقف شینگل توجه ویژه ای به زیبا شناختی آن برای زیبا سازی سقف های ساختمان ها و ویلا ها شده است. این رنگبندی را میتوانید در ادامه مطلب ببینید.

رنگبندی آکروتایل طرح سفال

آکروتایل قرمز

آکروتایل سفید

آکروتایل آبی

آکروتایل قهوه ای

آکروتایل زرشکی

رنگبندی آکروتایل ذوزنقه ای

آکروتایل ذوزنقه ای صورتی

آکروتایل ذوزنقه ای زرشکی

آکروتایل ذوزنقه ای قهوه ای

آکروتایل ذوزنقه ای آبی

آکروتایل ذوزنقه ای سفید

آکروتایل ذوزنقه ای قرمز

آکروتایل ذوزنقه ای سبز

آکروتایل ذوزنقه ای زرد